fbpx Konkurs na Ambasadora Światowej Konferencji Młodzieży | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Konkurs na Ambasadora Światowej Konferencji Młodzieży

Ewelina Gerke, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, została nominowana do miana Ambasadora Światowej Konferencji Młodzieży 2014. Trwa głosowanie, w którym można poprzeć naszą absolwentkę.

Pani Ewelina Gerke jest jedyną Polką, która zakwalifikowała się do pierwszej dziesiątki w kategorii „Ensuring Inclusive Recreation, Sports and Cultures” w konkursie na Ambasadora Światowej Konferencji Młodzieży 2014. Konferencja odbędzie się w tym maju na Sri Lance. Do 10 kwietnia 2014 trwa głosowanie online (za pomocą Facebooka), dzięki któremu zostanie wyłoniony tylko jeden zwycięzca w każdej kategorii.

Nagrodą w konkursie jest w pełni finansowany przez rząd Sri Lanki udział w konferencji.
Aby oddać głos na Polskę wystarczy:
1. Polubić fanpage Światowej Konferencji Młodzieży 2014 tutaj:  https://www.facebook.com/wcy2014
2. Wejść w zakładkę „Be the face of WCY 2014”.
3. Wybrać ostatnią kategorię: „Ensuring Inclusive Recreation, Sports and Cultures” (kolor czerwony).
4. Zagłosować na Ewelinę Gerke.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sebastian Zaborowski
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz