fbpx Konferencja „Multimedia w prawie autorskim. Muzyka, film, fotografia” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Konferencja „Multimedia w prawie autorskim. Muzyka, film, fotografia”

Koło Naukowe Prawa Własności Intelektualnej UG zaprasza na konferencję zatytułowaną
„Multimedia w prawie autorskim. Muzyka, film, fotografia”. Sympozjum zorganizowane zostanie w przededniu Światowego Dnia Własności Intelektualnej

Czas: 25 kwietnia 2014, godz. 9:30
Miejsce: Wydział Prawa i Administracji UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 4, Audytorium C

Celem konferencji jest rozpropagowanie poszanowania praw autorskich oraz dyskusja nad problemami związanymi z przedmiotem praw autorskich, jak również sposobami ich rozwiązywania.  Uczestnicy konferencji dyskutować będą m.in. nad tym czy prawo daje należytą ochronę twórcom, czy też utrudnia pracę menadżerom kultury i organizacjom? Jakie postulaty zmian powinny być wysuwane w prawie autorskim?

Wśród zaproszonych gości znajdują się zarówno prawnicy specjalizujący się w dziedzinie prawa autorskiego, artyści, menadżerowie kultury i organizacje, które na co dzień spotykają się w swojej działalności z zagadnieniami z zakresu prawa autorskiego.

Konferencja podzielona będzie na cztery panele:
- panel ogólny,
- muzyka,