fbpx Medale UG na AMP w biegach przełajowych | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Medale UG na AMP w biegach przełajowych

Z trzema medalami wraca reprezentacja UG z Akademickich Mistrzostw Polski w biegach przełajowych. Panowie zdobyli złoto w drużynie w kategorii uniwersytetów zaś Marek Kowalski zdobył złoto indywidualnie, panie w drużynie wybiegały brąz w kategorii uniwersytetów. Gratulujemy!

Najlepsza indywidualnie wśród naszych zawodniczek była Aleksandra Pochranowicz, która zajęła 9 miejsce w klasyfikacji generalnej (4. w klasyfikacji uniwersytetów) w biegu na 6 km.

Reprezentację Uniwersytetu Gdańskiego tworzyli: Maciej Kerszen, Mateusz Cirocki, dr Maciej Fingas, wiktor Feliksiak, Adam Kosznicki, Łukasz Gałka, Błażej Łukaszewski, Marek Kowalski, Szymon Gwardjak, Aleksndra Pochranowicz, Agata Stankiewicz, Tatiana Kukiełko, Alicja Misiak,Przemyszław Szwed, Klaudia Słowikowska, Dominika Wesołowska, Katarzyna Godzwon, Kinga Mollus. Anna Pacholska. Trenerem jest mgr Andrzej Cieplik.

Akademickie Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych, które odbyły się w dniach 10-11.04.2015 w Łodzi.