fbpx Uniwersytet Futbolu 2015 - zajęcia wakacyjne dla dzieci | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Uniwersytet Futbolu 2015 - zajęcia wakacyjne dla dzieci

Informacja Organizatorów

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UG zaprasza dzieci (dziewczynki i chłopców) w wieku 8-10 lat i 11-12 lat do udziału w wakacyjnych tygodniach z piłką nożną i futsalem „Uniwersytet Futbolu 2015”.
W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa pociech zajęcia piłkarskie i futsalowe dla początkujących

MIEJSCE:
obiekty sportowe Uniwersytetu Gdańskiego

TERMIN:
3-7.08.2015 wiek 8-10 lat
10-14.08.2015 10-12 lat

W przypadku niepełnej liczby chętnych możliwe utworzenie jednej grupy w jednym z proponowanych terminów

WIEK DZIECKA:
8 - 12 lat

CENA:
330 zł dla dzieci pracowników UG
370 zł dla pozostałych

RABAT:
40 zł-dodatkowy rabat dla drugiego dziecka (brat, siostra)

W CENIE:
wszystkie zajęcia programowe;
dwudaniowy obiad, woda;
podstawowe ubezpieczenie
pamiątkowa koszulka

ZAPISY WPŁATY: zapisy prosimy dokonywać pod nr telefonu 58 523 24 57 z zawarciem danych dziecka (imię, nazwisko, wiek), dane rodzica i e-mail, tel. kontaktowy oraz wybór terminu. Wpłaty po zebraniu minimalnej liczby 12 uczestników w kasie Rektoratu UG (2piętro. pok. 218)

KONTAKT:
Wojciech Pawicki 796 180 677 lub sekretariat SWFiS 58 523 24 57
lub mailowo w.pawicki@wp.pl

Autorski program zajęć pozwoli na rozwijanie sportowych zainteresowań poprzez zabawę, gry i zabawy ruchowe oraz drużynowe, dzięki czemu Państwa dzieci odkryją mnóstwo nowych talentów, spędzając czas pod okiem instruktora sportu i rekreacji ruchowej ze specjalnością futsalu – byłego reprezentanta Polski w futsalu – Wojciecha Pawickiego. Profesjonalna kadra, najlepszy sprzęt i ciekawy program to idealny pomysł na aktywny wypoczynek dla Twojego dziecka. Nie czekaj zapisz swoje dziecko już dziś!!!!!

Ramowy program dnia:
8.30-9.00 Zbiórka dzieci – Rektorat Uniwersytetu Gdańskiego
9.00-11.00 zajęcia sportowe - trening ogólnorozwojowy gry i zabawy ruchowe z elementami piłki nożnej i/lub futsalu

11.30 – 12.30 przerwa obiadowa
13.00 – 15.00 zajęcia sportowe - trening specjalistyczny piłki nożnej i/lub futsalu dla początkujących

15.00-16.00 – odbiór dzieci przez rodziców

Możliwe dodatkowe atrakcje (w zależności od dostępności obiektów):

Zwiedzanie ERGO ARENY i/lub PGE ARENY – wielkie sportowe obiekty od kuchni
Bowling Soprano – kręgle i inne atrakcje dla dzieci

Szczegółowy program danego tygodnia zostanie przesłany do każdego z Państwa na tydzień przed rozpoczęciem „Uniwersytetu Futbolu”.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Iwona Kuklińska
Treść wprowadzona przez: Iwona Kuklińska