fbpx Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze AZS Organizacji Środowiskowej w Gdańsku | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze AZS Organizacji Środowiskowej w Gdańsku

15 grudnia 2015 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze AZS Organizacji Środowiskowej w Gdańsku.

Podczas zebrania wybrano nowe władze (kadencja 2015-2017). Prezesem został wybrany ponownie Ireneusz Urbaś. W składzie zarządu znaleźli się przedstawiciele Uniwersytetu Gdańskiego: prof. UG, dr hab. Józef Arno Włodarski - Prorektor ds. Studenckich, Piotr Walczak - Prezes Klubu AZS UG, Dariusz Kropidłowski (absolwent UG, członek sekcji Trójboju Siłowego).

Ponadto do Komisji Rewizyjnej wybrano: Tatianę Kukiełko (sekcja lekkiej atletyki AZS UG). W składzie Sądu Koleżeńskiego znalazł się po raz kolejny Dyrektor SWFiS UG dr Jan Patok.

Wszystkim gratulujemy i życzymy udanej kadencji we władzach AZS Organizacji Środowiskowej w Gdańsku.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski