fbpx Koszykarki Uniwersytetu Gdańskiego w Reprezentacji Polski | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Koszykarki Uniwersytetu Gdańskiego w Reprezentacji Polski

Polski Związek Koszykówki ogłosił skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Koszykówce 3x3. Miło nam poinformować, iż w składzie znalazły się zawodniczki I ligowej drużyny AZS Uniwersytet Gdański, studentki uczelni – Karina Różyńska, Karolina Formella, Paulina Kuras oraz Angelika Kuras. Zespół poprowadzi Trener Włodzimierz Augustynowicz – pracownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Gdańskiego.

Pod okiem trenera Włodzimierza Augustynowicza, w chińskim Kantonie, nasze zawodniczki zmierzą się kolejno z koszykarkami z Indonezji, Nowej Zelandii, Ukrainy i Holandii. Spośród wymienionych zespołów, awans do ćwierćfinału uzyskają dwie drużyny.

Początek mistrzostw 12 października 2016 r. Trenerowi oraz naszym dziewczynom gratulujemy i życzymy powodzenia!

Piotr Walczak

koszykarki AZS UG