fbpx Konsultacje i plany komercjalizacji dla naukowców Uniwersytetu Gdańskiego | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Konsultacje i plany komercjalizacji dla naukowców Uniwersytetu Gdańskiego

Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Gdańskiego nawiązało współpracę z YouNick (dotychczas Nickel Technology Park Poznań) w celu komercjalizacji wyników prowadzonych przez Uniwersytet Gdański prac badawczo-rozwojowych. YouNick to fundusz inwestycyjny, który finansuje innowacyjne przedsięwzięcia w obszarach Life Science, branży farmaceutycznej, biotechnologii, ICT, IOT. W ramach porozumienia, naukowcy Uniwersytetu Gdańskiego zyskają możliwość nieodpłatnych konsultacji swoich przedsięwzięć w zakresie finansowania, rozpoznania uwarunkowań rynkowych, opracowania ścieżek komercjalizacji, technik rozwoju produktów i usług o charakterze komercyjnym, modeli biznesowych czy strategii zarządzania i komercjalizacji własności intelektualnej.

Więcej informacji o YouNick.

Wszystkich zainteresowanych pracowników naukowych UG prosimy o kontakt z zespołem Centrum Transferu Technologii UG:
biuro@ctt.ug.edu.pl
Gdańsk-Oliwa, ul. Jana Bażyńskiego 1a, pok. 321