fbpx Dni Otwarte UG w Radiu MORS | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Dni Otwarte UG w Radiu MORS

Jesteś studentem zainteresowanym działalnością akademicką? A może kończysz liceum i dopiero planujesz studia? Dni Otwarte Uniwersytetu Gdańskiego zorganizowane w ramach Święta naszej Uczelni są właśnie dla Ciebie!

20 marca Uniwersytet Gdański obchodzi Jubileusz 47-lecia. Imprezą towarzyszącą obchodom Święta Uczelni są Dni Otwarte. W ramach Targów AKADEMIA 2017 będzie można odwiedzić wydziały UG, zajrzeć do laboratoriów i pracowni, wziąć udział w warsztatach, doświadczeniach i wielu innych atrakcjach przygotowanych specjalnie dla odwiedzających. Jesteście ciekawi co oferują poszczególne wydziały? Włączcie Radio MORS i posłuchajcie specjalnej audycji „Z naszego podwórka” prezentującej poszczególne wydziały.

25 reporterów, niemal 50 materiałów dźwiękowych i 8 godzin audycji – to wszystko nad czym pracowaliśmy w ostatnim czasie. Członkowie naszej redakcji odwiedzili z mikrofonami Wydział Biologii, Chemii, Ekonomii, Filologii, Historii, Matematyki, Fizyki i Informatyki, Nauk Społecznych, Neofilologii, Oceanografii i Geografii, Prawa i Administracji, Zarządzania, a także Bibliotekę Główną UG. W audycji „Z naszego podwórka” usłyszycie doświadczonych, czasem nie do końca usatysfakcjonowanych studentów, poznacie punkt widzenia wykładowców oraz trudy życia pracowników administracyjnych.

Włączcie Radio MORS w poniedziałek 20 marca 2017 r. między godziną 09:00 a 17:00 oraz we wtorek 21 marca i w środę 22 marca od 13:00 do 17:00. Do usłyszenia!

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski