fbpx Nagrody dla najlepszych artykułów kwartalnika OandHS | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Nagrody dla najlepszych artykułów kwartalnika OandHS

Wręczono dwie doroczne nagrody przyznawane dla najlepszych artykułów opublikowanych na łamach kwartalnika naukowego Oceanological and Hydrobiological Studies.

Nagrodę im. dr. inż. Tomasza Jóźwiaka otrzymali Marta E. Kobusińska, Maria Witt, Krzysztof Lewandowski i Elżbieta Niemirycz za pracę pt. Partition of pentachlorophenol (PCP) into particulate and dissolved phases in the waters of the Vistula River mouth at the Gulf of Gdańsk.

Nagrodę im. dr. inż. Jerzego Masłowskiego otrzymały Anna H. Dąbrowska, Urszula Janas i Halina Kendzierska za pracę pt. Assessment of biodiversity and environmental quality using macrozoobenthos communities in the seagrass meadow (Gulf of Gdańsk, southern Baltic)

Szczegóły oraz fotoleracja na stronie WWW Wydziału Oceanografii i Geografii UG

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski