fbpx Promocja książki „Ameryka Łacińska. Dzieje i kultura” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Promocja książki „Ameryka Łacińska. Dzieje i kultura”

16 maja 2017 r. (wtorek), godz. 17:30
Restauracja Pueblo
Gdańsk, ul. Kołodziejska 4

Zapraszamy!
Będzie można kupić książkę „Ameryka łacińska. Dzieje i kultura” Michała Z. Dankowskiego i Nory Orłowskiej w promocyjnej cenie 50 zł, spotkać się z jej autorami i posilić się meksykańskimi specjałami.

Promowana książka to wyjątkowo rzetelna i ciekawa próba syntetycznego ujęcia historii Latynoameryki, która z całą pewnością spotka się z zainteresowaniem szerokiego kręgu odbiorców. Niewątpliwe naukowo-dydaktyczne zalety monografii idą w parze z jeszcze jedną cechą, która jest szczególnie godna podkreślenia, wartką, wciągającą narracją, zwłaszcza w partiach książki traktujących o podboju Ameryki przez Hiszpanów.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski