fbpx Zaproszenie do zgłaszania paneli – KONGRES MŁODEJ NAUKI 21 – 24 września 2017 r. | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów, doktorantów i młodych pracowników naukowych do zgłaszania propozycji paneli naukowych (formularz zgłoszenia w załączniku). W przypadku studentów i doktorantów wymagane jest wskazanie opiekuna naukowego panelu (co najmniej ze stopniem doktora). Osoby zgłaszające panel podejmują się weryfikacji i kwalifikacji nadesłanych zgłoszeń, kontaktów z uczestnikami w sprawach merytorycznych oraz moderacji panelu.

Formularz zgłoszenia panelu należy wysłać na adres zatokanauki@ug.edu.pl do 15 czerwca 2017 roku.

Kongres Młodej Nauki ma być okazją do prezentacji wyników badań studentów i młodych naukowców z całego kraju. Podczas trzech dni kongresu będą oni mieli okazję:

• uczestniczyć w obradach sekcji z wielu dziedzin nauki;
  • doskonalić swój warsztat i umiejętności podczas specjalistycznych szkoleń m.in. z pozyskiwania grantów i pisania artykułów naukowych;
  • uczestniczyć w wykładach znanych naukowców, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z wieloletniej pracy badawczej;
  • wziąć udział w specjalnie dla nich przygotowanym cyklu wydarzeń kulturalnych, artystycznych i integracyjnych.

Wydarzenie będzie miało miejsce na Bałtyckim Kampusie Uniwersytetu Gdańskiego od 21 do 24 września 2017 roku

Zaproszenie oraz formularz zgłoszeniowy w załącznikach.

PDF icon Zaproszenie407.99 KB
Microsoft Office document icon Formularz33 KB