fbpx Doktorantka UG zwyciężczynią Kartuskiej Ligi Strzeleckiej | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Doktorantka UG zwyciężczynią Kartuskiej Ligi Strzeleckiej

Od 6 marca do 19 maja 2017 r. na nowej kartuskiej strzelnicy odbyła się IX edycja Kartuskiej Ligi Strzeleckiej.

Zawody w strzelaniu z karabinka i pistoletu pneumatycznego rozegrano w pięciu kategoriach - czterech grupach wiekowych oraz osobnej klasyfikacji zawodników z licencjami. Zmagania cieszyły się rekordową popularnością, a oficjalne zakończenie i wręczenie laurów odbyło się 26 maja 2017 r.

W kategorii Senior Open pierwsze miejsce zajęła pani mgr Martyna Siudak, doktorantka w Katedrze Fizjologii Zwierząt i Człowieka Wydziału Biologii UG. Pani Martyna, będąc jedyną kobietą w tej kategorii, uzyskała 960 punktów i okazała się lepsza od wszystkich mężczyzn.

Martyna Siudak 1Martyna Siudak 1
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski