fbpx Wykręciliśmy 26 233 kilometrów dla UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Wykręciliśmy 26 233 kilometrów dla UG

Zakończył się konkurs Kręć dla UG i wygraj rower organizowany w ramach European Cycling Challenge 2017, w którym licznie brali udział studenci i pracownicy naszej uczelni. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i jak zawsze zachęcamy do rowerowego stylu życia!

Laureatami konkursu według regulaminu mogą zostać jedynie osoby o aktualnym statusie studenta/ki lub pracownicy UG. Ostateczna lista zwycięzców i zwyciężczyń po weryfikacji wygląda następująco:

1. MIROSŁAW GRABOWICZ, pracownik UG – wykręcił 2 523 km
  2. JOANNA PIECHOWIAK, studentka UG – wykręciła 1 952 km
  3. JOANNA KRAJEWSKA, doktorantka UG –  wykręciła 1 138 km.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w zabawie.

Nagrody za udział w konkursie Kręć dla UG i wygraj rower oraz w konkursie fotograficznym #KręćDlaUG zostaną wręczone 10 czerwca 2017 r. na Gdańskim Pikniku Rowerowym w Parku Reagana.

Patronem honorowym konkursu i fundatorem nagród jest JM Rektor UG, prof. dr hab. Jerzy Piotr Gwizdała.

Organizator wydarzenia: Akademickie Centrum Kultury UG ALTERNATOR.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski