fbpx Prof. Andrzej Chodubski - pożegnanie | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Prof. Andrzej Chodubski - pożegnanie

Z głębokim żalem i smutkiem przekazujemy wiadomość o śmierci naszego Kolegi i Przyjaciela

Profesora zw. dra hab. Andrzeja Chodubskiego

cenionego i szanowanego naukowca, nauczyciela akademickiego z Instytutu Politologii Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Cześć Jego pamięci składa Rektor, Senat i społeczność akademicka Uniwersytetu Gdańskiego

Msza święta w intencji Zmarłego odprawiona zostanie w środę, 12 lipca 2017 r. o godz. 12.00 w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu, Gdańsk-Emaus, ul. Kartuska 186.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia na Cmentarzu Garnizonowym w Gdańsku przy ul. gen. Henryka Dąbrowskiego 2. O godz. 13:30 wystawienie urny w Kaplicy Cmentarza, o godz. 14:00 wymarsz konduktu.

Wystawienie trumny we wtorek, 11 lipca 2017 r. o godz. 15:30 w Kaplicy Krematorium na Cmentarzu Centralnym "Srebrzysko" w Gdańsku-Wrzeszczu przy ul. Srebrniki 2.

prof. A. Chodubski

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski