fbpx Międzynarodowe warsztaty letnie poświęcone komunikacji międzykulturowej - 15 lipca 2017 | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Instytut Psychologii UG zaprasza na międzynarodowe warsztaty letnie - 15 lipca 2017 r.

Zapraszamy na wyjątkowe, międzynarodowe warsztaty m.in:

1. Jak rozwijać wrażliwość międzykulturową i powodować zmiany społeczne?
  2. Jak psychologia międzykulturowa może wspierać imigrantów/imigrantki i uchodźców/uchodźczynie?
  3. Jak analizować wyniki międzykulturowych badań w programie R?

Warsztaty są otwarte dla wszystkich zainteresowanych - decyduje kolejność zgłoszeń!

Osoby prowadzące to wielkiej sławy specjalistki i specjalistów z zakresu komunikacji międzykulturowej, czyli m.in: eksperci w dziedzinie akulturacji i procesów integracji migrantów - profesor Fons van der Vijver, Tilburg University, Holandia, profesor Saba Safdar, University of Guelph, Kanada oraz profesor Milton Bennett, twórca modelu rozwoju wrażliwości międzykulturowej, autor wielu programów wspierających rozwój komunikacji międzykulturowej, założyciel Intercultural Development Research Institute (IDRI).

Warsztaty odbędą się 15 lipca 2017 r. w godzinach 9-16.00 na Wydziale Nauk Społecznych, Uniwersytet Gdański, ul. Bażyńskiego 4.

Będą prowadzone w jęz. angielskim. Program oraz szczegóły na temat rejestracji na stronie https://iaccp2017.com/workshops-in-gdansk/.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski