fbpx Tomasz Aftański delegatem EUSA | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Tomasz Aftański delegatem EUSA

Od 9 do 17 lipca 2017 roku w tureckiej miejscowości Corum rozgrywane były Akademickie Mistrzostwa Europy w futsalu. Nasze drużyny co prawda nie występowały w tych zawodach, ale nie znaczy to że nie mieliśmy tam swojego reprezentanta.

Funkcję Delegata Technicznego EUSA (Europejska Federacja Sportu Studenckiego) sprawował tam Tomasz Aftański, na co dzień zastępca dyrektora ds. sportowych Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UG oraz trener żeńskiej drużyny AZS UG Futsal Ladies występującej w Ekstralidze Futsalu Kobiet.

Warto dodać, że dla Tomasza Aftańskiego były to jubileuszowe 10. zawody jako delegat techniczny EUSA.

Aftan 1Aftan 2
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski