fbpx Prof. Jerzy Błażejowski uznany "Distinguished TA&C Researcher in Central & Eastern Europe" | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Prof. dr hab. inż. Jerzy Błażejowski z Katedry Chemii Fizycznej Wydziału Chemii UG oraz Doradca Rektora UG został uznany "Distinguished TA&C Researcher in Central & Eastern Europe".

Wyróżnienie zostało uhonorowane nagrodą i wygłoszeniem wykładu plenarnego zatytułowanego "Thermodynamics in the description of surrounding world and chemical processes occuring in it" na 4th Central and Eastern European Conference on Thermal Analysis and Calorimetry, Konferencja odbyła się w Kiszyniowie (Mołdawia) w dniach 28-31 sierpnia 2017r.

Prof. Błażejowski odbiera dyplom, Foto: Eugenia Tofan ASMProf. Błażejowski odbiera dyplom, Foto: Eugenia Tofan ASMWyróżnienie dla prof. Błażejowskiego: "Distinguished TA&C Researcher in Central & Eastern Europe"
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Justyna Sikorska
Treść wprowadzona przez: Justyna Sikorska