fbpx IV Fala Poprzeczna | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

IV Fala Poprzeczna

Interesuje Cię współczesna poezja? A czy wiesz, że prawdziwe życie literackie toczy się tuż obok Ciebie? A może próbujesz sam tworzyć i chciałbyś o tym porozmawiać, poznać innych piszących – znanych i uznanych, ale też debiutantów? Spotkać niezależnych wydawców. Zobaczyć jak wyglądają warsztaty poetyckie, prawdziwie gorące dyskusje krytycznoliterackie, turnieje i slamy.

To wszystko możesz znaleźć na Festiwalu Fala Poprzeczna w Gdańsku. 20 i 21 października 2017 r., na Wydziale Filologicznym UG, w Bibliotece na Mariackiej 42 (piątek) i  Pubie LOFT na Młyńskiej 15 (sobota).

Szczegółowy program w załaczniku oraz na http://falapoprzeczna.salonliteracki.pl/edycja-2017/program-2017/

Przyjdź, zobacz, podejdź do nas i powiedz, że to właśnie Ty!

Czwarta edycja festiwalu Fala Poprzeczna w Gdańsku poświęcona jest najnowszym zjawiskom we współczesnej polskiej poezji. Umożliwią to spotkania z autorami i krytykami z całego kraju. Uwaga zostanie poświęcona zwłaszcza ponowoczesnym ideom i technikom pisania wiersza.

W ramach działań festiwalowych przewidujemy warsztaty pisania poezji i prozy – zainteresowanych prosimy o kontakt podczas wydarzenia.

Zapraszamy na stronę festiwalu: www.falapoprzeczna.salonliteracki.pl

I wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/104541126868433/

Organizator: Stowarzyszenie Salon Literacki

Pod mecenatem Biura Prezydenta ds. Kultury w Gdańsku