fbpx AZS Uniwersytet Gdański trzeci w Polsce | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

AZS Uniwersytet Gdański trzeci w Polsce

19 i 20 października 2017 w Opolu odbyła się coroczna Gala Sportu Akademickiego. Podczas imprezy, która była podsumowaniem sportowego roku akademickiego 2017/2018 wręczono nagrody dla najlepszych zawodniczek, zawodników i klubów AZS. Wśród wyróżnionych znalazł się Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Gdańskiego, który uplasował się na III miejscu w Akademickich Mistrzostw Polski wśród uniwersytetów.

Nagrodę w Opolu odebrali przedstawiciele Uniwersytetu Gdańskiego w składzie: Prorektor ds. Studenckich Uniwersytetu Gdańskiego dr hab. Arnold Kłonczyński, Dyrektor SWFiS dr Jan Patok, Z-ca Dyrektora SWFiS ds. Sportu Tomasz Aftański, Prezes AZS Uniwersytet Gdański - Piotr Walczak.

Podium Akademickich Mistrzostw Polski 2017/2018 w kategorii uniwersytetów:

1. Uniwersytet Warszawski
  2. UMCS Lublin
  3. Uniwersytet Gdański.

Na gali w Opolu pojawiło się wielu gości ze świata sportu, a oprawę artystyczna zadbał kabaret Łowcy.B i Anna Karwan.

Gala 1Gala 2Gala 3Gala 4
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski