fbpx Dr hab. Iwona Sagan, prof. UG krajowym reprezentantem Komitetu Zarządzającego Akcji COST | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

4 października br. dr hab. Iwona Sagan, prof. UG została mianowana przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dr. Jarosława Gowina na jednego z dwóch krajowych reprezentantów Komitetu Zarządzającego Akcji COST CA16232 „European Energy Poverty: Agenda Co-Creation and Knowledge Innovation”.

7 listopada 2017 r., spotkaniem Komitetu Zarządzającego w Brukseli, rozpoczął się międzynarodowy projekt Akcji COST CA16232 „European Energy Poverty: Agenda Co-Creation and Knowledge Innovation”. Jego tematem jest problem europejskiego ubóstwa energetycznego. Celem Akcji COST jest wzmocnienie międzynarodowej współpracy i wymiana doświadczeń, danych i produktów między wiodącymi ośrodkami badawczymi. Uczestnikami grupy badawczej pod kierownictwem naukowym dr hab. Iwony Sagan, prof. UG są pracownicy Katedry Geografii Społeczno-Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego. Projekt, w którym uczestniczą przedstawiciele nauki z 28 krajów europejskich i Izraela, zakończy się w listopadzie 2021 r.

COST

Więcej o Akcji COST na stronie:http://www.nauka.gov.pl/organizacje-i-programy-miedzynarodowe/europejski-program-wspolpracy-w-dziedzinie-badan-naukowo-technicznych.html

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Justyna Sikorska