fbpx Prof. Jerzy Zajadło laureatem Nagrody Naukowej w dziedzinie prawa im. Leona Petrażyckiego | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Prof. Jerzy Zajadło został laureatem nagrody naukowej Wydziału I Nauk Humanistycznych i Społecznych Polskiej Akademii Nauk w dziedzinie prawa im. Leona Petrażyckiego. Nagroda została przyznana za publikację "Sędziowie i niewolnicy. Szkice z filozofii prawa".

Uroczyste wręczenie dyplomów tegorocznym laureatom nagród naukowych PAN odbędzie się 14 grudnia 2017 r. o godz. 11:00 w Sali Lustrzanej Pałacu Staszica w Warszawie.

PDF icon Zaproszenie386.39 KB
Okładka "Sędziowie i niewolnicy"
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski