fbpx Szlachetna paczka na Wydziale Ekonomicznym UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Szlachetna paczka na Wydziale Ekonomicznym UG

Po raz kolejny rusza Szlachetna Paczka na Wydziale Ekonomicznym UG, w którą jak zawsze angażują się pracownicy, studenci oraz Koło Naukowe Public Relations. W tym roku pomagamy dwóm rodzinom.

6 grudnia 2017 r. (środa) odbędzie się kiermasz ciast i główna zbiórka, podczas której odwiedzi nas sam Święty Mikołaj.

Zjedz ciasto – wspomóż Szlachetną Paczkę! Zachęcamy do jedzenia i przekazywania datków w szczytnym celu!

Miejsce: hol przy głównym wejściu na wydział (Sopot, ul. Armii Krajowej 119/121, przy portierni)

Czas: 6 grudnia 2017 r. (środa), godz. 9.30-15.15

Pamiętaj, że ciasto zjedzone w słusznej sprawie nie tuczy!

Dodatkowo wszelkie rzeczy przynosić można od 4 do 8 grudnia 2017 r. do pokoju 419 na WE lub przekazać podczas głównej zbiórki.

Szczegóły (w tym opis sytuacji rodzin, którym pomagamy) na stronie WWW Wydziału Ekonomicznego UG

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski