fbpx Dr Sylwia Bloch z Wydziału Biologii otrzymała nagrodę ministra nauki | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Dr Sylwia Bloch z Wydziału Biologii otrzymała nagrodę ministra nauki

Najlepsi przedstawiciele świata akademickiego – naukowcy, dydaktycy i organizatorzy – nagrodzeni zostali jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień polskiej nauki, nagrodą ministra nauki i szkolnictwa wyższego. Uroczystość odbyła się w Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich.

Nagrody te to coroczne wyróżnienia przyznawane przez ministra nauki  za wybitne osiągniecia naukowe, indywidualne i zbiorowe osiągnięcia dydaktyczne oraz sukcesy organizacyjne dokonane w mijającym roku. Szczególną kategorią nagrody jest ta przyznawana za całokształt dorobku naukowego.

Łącznie nagrodzonych zostało 60 przedstawicieli świata akademickiego.

Wśród nagrodzonych jest dr Sylwia Bloch, adiunkt w Katedrze Biologii Molekularnej Wydziału Biologii UG, wyróżniona nagrodą za osiągnięcia naukowe II stopnia.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski