fbpx Finał obozu innowacyjności „Talent w portfolio elektronicznym” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Finał obozu innowacyjności „Talent w portfolio elektronicznym”

13 grudnia 2017 r. na Wydziale Nauk Społecznych z udziałem dr. hab. Arnolda Kłonczyńskiego, profesora nadzwyczajnego, Prorektora ds. Studenckich oraz dr. hab. Tadeusza Dmochowskiego, profesora nadzwyczajnego, Dziekana WNS odbyła się sesja „pitching”, która wyłoniła zwycięzców IV już edycji obozu innowacyjności na UG. Sędziami finału byli:

• Marta Siudak, HR Generalist, Kemira Gdańsk Sp. z o.o.
  • Anna Noszczyńska, specjalista HR, BZ WBK S.A.
  • Dorota Porażka, wiceprezes DORADCA Consultants Ltd., Huthwaite International
  • Przemysław Majewski, prezes Dlabs Sp. z o.o.
  • Magdalena Zawodny-Barabanow, Wydział Spraw Społecznych, Urząd Miasta Gdańska
  • Beata Karpińska-Musiał, Instytut Anglistyki i Amerykanistyki, koordynator programu tutoringu, Uniwersytet Gdański.

Wyzwanie rzucone uczestnikom Innocampu polegało na zaprojektowaniu innowacyjnego e-portfolio, które posłuży zarówno utalentowanym studentom, uczelniom jak i pracodawcom do tego, aby trafnie rozpoznawać, skutecznie wspierać i zagospodarowywać talent. Interkulturowe grupy pracowały pod okiem specjalistów z Politechniki Turku (Finlandia), Uniwersytetu Hiroszima (Japonia) oraz Politechniki w Singapurze. Zwycięska grupa to:

• Dorota Lewandowska, Wydział Filologiczny
  • Małgorzata Lewandowska, Wydział Nauk Społecznych
  • Magdalena Reszka, Wydział Ekonomiczny
  • Krzysztof Orłowski, Wydział Zarządzania (koła naukowe Lider i Ekspert)
  • Paweł Cybulski, Wydział Zarzadzania (koła naukowe Lider i Ekspert)
  • Saheb Ali, Wydział Ekonomiczny (student International Business z Bangladeszu)

Obóz był częścią projektu „Akcja Inkubacja”, finansowanego przez Unię Europejską realizowanego przez Innocamp Poland we współpracy z WNS UG mającego na celu wypracowanie modelu współpracy uczelni z pracodawcami przy promowaniu i zarzadzaniu talentem. Autorką i kierownikiem projektu jest Magdalena Jagiełło-Rusiłowska.

Fot. Magdalena Jagiełło-Rusiłowska

innocamp_eportfolio_1innocamp_eportfolio_2innocamp_eportfolio_3innocamp_eportfolio_4innocamp_eportfolio_5
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski