fbpx VI Bal Charytatywny na rzecz Domu Hospicyjnego im. św. Józefa | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

VI Bal Charytatywny na rzecz Domu Hospicyjnego im. św. Józefa

Każdy może połączyć przyjemne z pożytecznym, dobrze się bawić jednocześnie wspierając szczytny cel.
Już po raz szósty odbędzie się Bal Charytatywny na rzecz Domu Hospicyjnego Caritas im. św. Józefa w Sopocie.

Bal odbędzie się w Sheraton Sopot Hotel.

Głównym celem organizowanego wydarzenia jest zebranie funduszy na wsparcie Domu Hospicyjnego.

Podczas organizowanej aukcji będzie można zlicytować ciekawe przedmioty. Panie na pewno zainteresuje piękna biżuteria, a Panów m. in. koszulka z podpisami piłkarzy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.
Ponadto organizatorzy przygotowali loterię z cennymi nagrodami otrzymanymi od sponsorów.

To wyjątkowe spotkanie z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Na Balu goszczą m.in. osoby ze świata kultury, nauki, polityki oraz lokalni przedsiębiorcy.
Jest to okazja do tego, aby poznać wiele ciekawych osób. Wśród gości będzie między innymi Pani Katarzyna Sokołowska, reżyserka pokazów mody oraz jurorka programu Top Model.

Bal poprowadzi Urszula Chincz – dziennikarka stacji TVN

O dobrą zabawę na parkiecie zadba zespół Remaband.
Bal Charytatywny zaplanowano w sobotę, 3 lutego 2018 r. - będzie to idealna okazja do tego, aby w dobrze się zabawić w karnawale!

Koszt: 530 zł od pary.

Sprzedaż zaproszeń oraz kontakt:
Patrycja Paśnikowska,
wolontariathosp@caritas.pl

Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie,
hospicjumgd@caritas.pl

Zaproszenie na Facebooku oraz w załączniku.

PDF icon Zaproszenie588.4 KB
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski