fbpx Wyróżnienie dla dr Nataszy Kosakowskiej-Berezeckiej | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Wyróżnienie dla dr Nataszy Kosakowskiej-Berezeckiej

Ogłoszono finalistki i finalistów IX edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. Finalistki oraz finaliści zostali wyłonieni w 7 kategoriach: Liderka w Korporacji, Moja Firma, Start-up Roku, Pomysł na Biznes, Kobieta w Nowych Technologiach, Nauka i Biznes oraz Male Champion of Change, w której po raz pierwszy nagrodzeni zostaną mężczyźni działający na rzecz różnorodności i wspierania kobiet.

Ponad 40 ekspertów nie miało łatwego zadania, ponieważ w tym roku padł kolejny rekord zgłoszeń – nadesłano ich ponad 260. Loże ekspertów to tegoroczna nowość w konkursie Bizneswoman Roku – i to właśnie eksperci po zapoznaniu się z formularzami kandydatek i dyskusjach wyłonili tegoroczne finalistki.

W kategorii Nauka i Biznes loża ekspertów zdecydowała o przyznaniu wyróżnienia specjalnego pani dr Nataszy Kosakowskiej-Berezeckiej, podkreślając szczególną wartość jej badań dla innowacji społecznych wyprzedzających epokę oraz budowania różnorodności w biznesie.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski