fbpx Daj szansę swojej karierze | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Daj szansę swojej karierze

6 marca 2018 r. (wtorek) na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego (Gdańsk-Oliwa, ul. Bażyńskiego 4) odbędzie się kolejna edycja Dni Kariery® - studenckich targów pracy, praktyk i staży, organizowanych od ponad 20 lat przez AIESEC, największą międzynarodową organizację prowadzoną przez młodych ludzi.

Oprócz wioski targowej, na której kilkadziesiąt firm przedstawi uczestnikom perspektywy zatrudnienia, zorganizowana będzie również Strefa Doradztwa Zawodowego. Jest to przestrzeń, gdzie studenci i absolwenci mogą skonsultować swoje CV, sprawdzić swój poziom języka obcego lub porozmawiać z ekspertami, którzy pomogą uczestnikom zaplanować ich przyszłą karierę zawodową.

W czasie targów będzie można też skorzystać ze strefy ChillOut, gdzie w spokojnej atmosferze będzie można zapoznać się z ofertami pracy obecnymi na Job Wall’u, informatorze targowym lub po prostu odpocząć korzystając z przygotowanych przez firmy atrakcji. Organizatorzy przewidują też wiele konkursów z wartościowymi nagrodami.

Szczegóły w załączniku.

Zarejestruj się na Dni Kariery: http://dnikariery.pl/