fbpx Konferencja "Sąd Ostateczny Hansa Memlinga. Losy – prawo – symbole" | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Konferencja "Sąd Ostateczny Hansa Memlinga. Losy – prawo – symbole"

Rektor Uniwersytetu Gdańskiego profesor Jerzy Piotr Gwizdała zaprasza na konferencję naukową „Sąd Ostateczny Hansa Memlinga. Losy – prawo – symbole”, która rozpocznie się o godz. 9.00 dnia 23 kwietnia 2018 r. w audytorium C na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Bażyńskiego 6 w Gdańsku.

Konferencji będzie towarzyszyć promocja książki Beaty Możejko Burzliwe dzieje wielkiej karaweli „Peter von Danzig”. Z Sądem Ostatecznym Hansa Memlinga w tle, wydanej przez Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego.

Po zakończeniu konferencji dyrektor Muzeum Narodowego w Gdańsku Wojciech Bonisławski zaprasza na specjalny pokaz tryptyku Hansa Memlinga Sąd Ostateczny.

Sąd Ostateczny

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Justyna Sikorska