fbpx Obchody Dnia Europy | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Obchody Dnia Europy

Prof. Andrzej Stępniak, Kierownik Ośrodka Badań Integracji Europejskiej i dr hab. Monika Bąk, prof. nadzw., Dziekan Wydziału Ekonomicznego zapraszają na Obchody Dnia Europy, które odbędą się 10 maja 2018 r. (czwartek) o godz. 11.00 w auli im. Tadeusza Ocioszyńskiego na Wydziale Ekonomicznym UG w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 119/121.

Gościem specjalnym tej edycji będzie Prezydent RP w latach 2010 - 2015 Bronisław Komorowski oraz Poseł PE Jan Olbrycht. Obchody, którym w tym roku przyświeca temat „Jaka Polska w jakiej Unii?” organizuje Ośrodek Badań Integracji Europejskiej UG wraz z Biurem Posła do Parlamentu Europejskiego Jarosława Wałęsy.

Obchody odbywają się pod Patronatem Rektora Uniwersytetu Gdańskiego dr. hab. Jerzego Gwizdały, prof. nadzw. Podczas wydarzenia nastąpi ogłoszenie wyników i nagrodzenie laureatów Konkursu „Polska w Unii”.

W załączniku zaproszenie wraz z programem.

PDF icon Zaproszenie i program konferencji 661.42 KB
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski