fbpx Na Wydziale Zarządzania otwarto kolejne laboratorium komputerowe | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Na Wydziale Zarządzania otwarto kolejne laboratorium komputerowe

26 kwietnia 2018 r. na Wydziale Zarządzania uroczyście otwarto kolejne nowoczesne laboratorium komputerowe z 30 stanowiskami przeznaczonymi do celów dydaktycznych.

Wydział Zarządzania posiada łącznie 13 w pełni wyposażonych i klimatyzowanych laboratoriów komputerowych, a w tym m.in.:

• 4 laboratoria z 20 stanowiskami,
  • 8 laboratoriów z 30 stanowiskami,
  • 1 laboratorium z 6 stanowiskami.

Laboratoria te są wykorzystywane przez studentów wszystkich kierunków oferowanych przez Wydział Zarządzania:

• Finanse i Rachunkowość,
  • Informatyka i Ekonometria,
  • Zarządzanie,

a szczególnie przez studentów specjalności, takich jak: Aplikacje Informatyczne w Biznesie, Big Data, Analityka Gospodarcza czy Finanse Przedsiębiorstw i Controling.

Z nowego laboratorium będą także korzystać studenci polscy i zagraniczni na specjalności anglojęzycznej Financial Analyst, która zostanie uruchomiona od najbliższego roku akademickiego 2018/2019.

Wydział Zarządzania dysponuje łącznie 334 stanowiskami komputerowymi dla studentów, z czego 8 znajduje się w ogólnodostępnym holu.

lab na WZr 1lab na WZr 2lab na WZr 3lab na WZr 4lab na WZr 5lab na WZr 6lab na WZr 7lab na WZr 8lab na WZr 9lab na WZr 10lab na WZr 11lab na WZr 12lab na WZr 13lab na WZr 14lab na WZr 15lab na WZr 16
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski