fbpx Festiwal Teatru i Literatury Between.Pomiędzy | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Festiwal Teatru i Literatury Between.Pomiędzy

Plakat festiwalu

Międzynarodowa konferencja naukowa Reading Maps in Literature and Theatre

odbędzie się 18 i 19 maja 2018 r.

w ramach festiwalu Between.Pomiędzy na Wydziale Filologicznym UG.

Organizatorzy zapraszają na uroczyste otwarcie festiwalu 14 maja 2018 r. (poniedziałek) o godz. 10:00 w budynku neofilologii (Gdańsk-Oliwa, ul. Wita Stwosza 51) w auli 24.

Szczegóły w załącznikach.

Dzięki wsparciu dziekana Wydziału Filologicznego festiwal Between.Pomiędzy proponuje 40 wejściówek dla studentów UG w cenie 20 zł na hasło: MAPY:

1. Środa 16 maja 2018 r., godz. 19.30 - Scena Kameralna Teatru Wybrzeże w Sopocie
    "Ostatnia taśma" Teatr ZAR, w reżyserii Jarosława Freta, Dyrektora Instytutu im. Grotowskiego we Wrocławiu. Spektakl w języku włoskim z polskimi napisami.
    40 wejściówek dla studentów w cenie 20 zł na hasło: MAPY w kasach Teatru Wybrzeże bądź na stronie Teatru Wybrzeże.
    Kupując bilet zniżkowy internetowo prosimy podać hasło „MAPY” w rubryce RABATY.
  2. Poniedziałek 14 maja 2018 r., godz. 20.00 - Scena Kameralna Teatru Muzycznego w Gdyni
    "Krwawe gody", SWA im. Baduszkowej, reż. Adam Nalepa.
    Wejściówki w cenie 20 zł na hasło: MAPY
    Rezerwacje: between.rezerwacje@gmail.com
  3. Niedziela 20 maja 2018 r., godz. 18.00 - Teatr Boto w Sopocie
    "Tod i Trauma", produkcja: Cricoteka, reż. Tomasz Kaczorowski.
    W kasie Teatru BOTO.
  4. Piątek 18 maja 2018 r. godz. 19.00, Teatr na Plaży w Sopocie
    "Uchodźcy. Testigo documentary", reż. Patryk Gacki - DzikiStyl Company
    Bilety do nabycia na stronie Teatru na Plaży
    Bilety w cenie 20 zł.

UWAGA: po wyczerpaniu puli biletów po 20 zł, będą one dostępne dla studentów w cenie 30 zł.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski