fbpx Koncert chóru Non Serio z cyklu "Muzyka na Zarządzaniu" | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Koncert chóru Non Serio z cyklu "Muzyka na Zarządzaniu"

Miłość, zazdrość, wojna i pokój, globalne ocieplenie, hemoglobina, stopa procentowa a kurs franka, kocia depresja kubraczkowa, topinambur, Pruszcz Gdański, trwała ondulacja wczoraj i dziś - to są trudne sprawy, ale muzyka na wszystko znajdzie receptę...

Jaką? Dowiecie się Państwo podczas koncertu z cyklu "Muzyka na Zarządzaniu" pt. Trudne Sprawy.

Chór Wydziału Zarządzania UG "Non Serio" wystąpi przy akompaniamencie Macieja Borowicza, jak zawsze pod kierunkiem Beaty Borowicz, w repertuarze z "Kabaretu Starszych Panów".

Czwartek, 17 maja 2018 r., godz. 19:00, Sopot ul. Armii Krajowej 101, aula B-4 Wydział Zarządzania UG.

Wstęp wolny.

Trudne Sprawy