fbpx Dzień Zrównoważonego Rozwoju na Wydziale Ekonomicznym UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Dzień Zrównoważonego Rozwoju na Wydziale Ekonomicznym UG

Zrównoważony

5 czerwca 2018 roku w godzinach 10:00-15:00 na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się Dzień Zrównoważonego Rozwoju. Jest to inicjatywa podjęta w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju (30.05-5.06.2018). Wydarzenie ma na celu wspieranie idei zrównoważonego rozwoju. Założeniem tego projektu jest inicjowanie działań promujących stosowanie zasad zrównoważonego rozwoju we wszystkich dziedzinach życia i działalności gospodarczej.  W ramach tego dnia zostanie zorganizowanych siedem tematycznych wydarzeń. Szczegóły na stronie projektu.

Jedną z inicjatyw jest „Kawa w swoim kubku”, prosimy więc o zabranie ze sobą w tym dniu kubka! Wydarzenie zostało zarejestrowane na platformie europejskiej

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski