fbpx Piknik dla zagranicznych żaków przebywających na UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Piknik dla zagranicznych żaków przebywających na UG

W sobotę 26 maja 2018 r. Sekcja Wymiany Zagranicznej Studentów zorganizowała piknik dla zagranicznych żaków przebywających na UG w roku akademickim 2017/2018. Wspólne biesiadowanie przy grillu i muzyce poprzedzone było grą terenową na terenie Kampusu UG. Studenci zmierzyli się z wieloma ciekawymi zadaniami: próbowali swoich sił między innymi w tańcu ludowym oraz ćwiczeniu polskich „łamańców” językowych. Na zwycięzców czekały nagrody. W radosnej i wiosennej atmosferze studenci żegnali rok akademicki.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski