fbpx Flash mob „Latino Warm Up” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Flash mob „Latino Warm Up”

„Latino Warm Up” to niesamowite show taneczne, które będzie można zobaczyć już 3 czerwca 2018 r. w okolicach mola w Brzeźnie w wykonaniu polskich i zagranicznych studentów Uniwersytetu Gdańskiego.

Jego głównym celem jest integracja młodego pokolenia w międzynarodowym wymiarze. Studenci chcą w ten sposób pokazać, że mimo różnic kulturowych potrafią się jednoczyć i wspólnie w rytmie tańców latynoamerykańskich rozbudzić Gdańsk.

Każdy, bez wyjątku, może dołączyć do roztańczonej grupy studentów! Wystarczy tylko przyjść i dać się ponieść rytmom muzyki.

Czas: 3 czerwca 2018 r., godzina 13:00-14:00

Miejsce: Okolice mola w Brzeźnie

Organizatorzy: Koło Naukowe Erasmus Student Network UG, Organizacja Budzimy Gdańsk, Taneczny Klub Sportowy "AS Gdańsk", Sekcja Wymiany Zagranicznej Studentów UG

Wystąpią: Studenci UG

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Rektor Uniwersytetu Gdańskiego dr hab. Jerzy Gwizdała, profesor nadzwyczajny.

PDF icon Patronat JM Rektora UG305.07 KB
Baner wydarzenia