fbpx Studenci UG w Zarządzie Krajowym NZS | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Studenci UG w Zarządzie Krajowym NZS

Od 8 do 10 czerwca 2018 roku w Krakowie odbyło się najważniejsze dla Niezależnego Zrzeszenia Studentów wydarzenie – Krajowy Zjazd Delegatów, podczas którego podsumowaliśmy kończący się rok akademicki oraz wybraliśmy nowe władze.

W składzie Zarządu Krajowego NZS na rok akademicki 2018/2019 znalazło się dwoje studentów Uniwersytetu Gdańskiego: Patrycja Serafin, studentka III roku studiów licencjackich na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze na Wydziale Ekonomicznym, oraz Adam Zamczała, student I roku studiów magisterskich kierunku Historia na Wydziale Historycznym.

Patrycja została wybrana na funkcję Przewodniczącej Zarządu Krajowego, natomiast Adam pełni teraz funkcję Wiceprzewodniczącego ds. Studenckich.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski