fbpx Konferencja pt. „Ochrona wód Morza Bałtyckiego przed zanieczyszczeniami z punktowych źródeł lądowych” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Logotypy

KOMUNIKAT KONFERENCYJNY

Konferencja pt. Ochrona wód Morza Bałtyckiego przed zanieczyszczeniami z punktowych źródeł lądowych”

Data i miejsce: 12 września 2018, Uniwersytet Gdański, Wydział Nauk Społecznych, ul. Bażyńskiego 4, Gdańsk

12 września 2018 roku (środa) na Uniwersytecie Gdańskim (Kampus Oliwa, Wydział Nauk Społecznych) odbędzie się konferencja pt. Ochrona wód Morza Bałtyckiego przed zanieczyszczeniami z punktowych źródeł lądowych.

Organizatorami konferencji są: Ambasada Królestwa Norwegii z Innovation Norway, Uniwersytet Gdański oraz Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.
Konferencja będzie forum dyskusyjnym wysokiej klasy specjalistów w zakresie gospodarki wodno-ściekowej, ze szczególnym uwzględnieniem problemu osadów ściekowych.

W kwietniu ubiegłego roku, odbyła się pierwsza konferencja z cyklu norwesko-polskiej współpracy na Uniwersytecie Gdańskim pt. „Ochrona środowiska w zlewni Morza Bałtyckiego Ścieki – Osady - Energia”.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja prowadzona będzie w języku polskim i angielskim (tłumaczenie symultaniczne). Zgłoszenia do udziału w konferencji prosimy składać  do 30 sierpnia 2018 r., do komitetu organizacyjnego:

mgr Marta Kobusińska: martakobusinska@gmail.com
dr Magdalena Błażek: psymb@ug.edu.pl