fbpx Koniec - początek. Przemawianie i przywództwo | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Koniec - początek. Przemawianie i przywództwo

Winston Churchill mawiał: "To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku!". Zmiana jest czymś naturalnym i jak się powiada jest jedyną stałą rzeczą na świecie. Interesującym jest fakt, że większość ludzi szuka jednak szeroko pojętej stabilizacji.

Uciekając przed zmianami możemy oszukiwać jedynie samych siebie. W poniedziałek porozmawiamy o tym jak czujemy się z tym, gdy coś się zaczyna lub kończy.

Toastmasters - międzynarodowa organizacja typu non-profit, której celem jest szerzenie umiejętności komunikacji, przemawiania i przywództwa. Klub Toastmasters Sopot Leaders powstał w 2013 roku, w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na powyższe umiejętności, czy to na rynku pracy, czy w życiu codziennym.

Jesteśmy ludźmi z pasją, właścicielami firm, artystami, informatykami, doradcami finansowymi, psychologami, studentami, sprzedawcami, ludźmi, którym chce się chcieć.

Tworzymy społeczność, która daje możliwość:

• uczenia się sztuki skutecznego przemawiania i przywództwa;
  • nauczenia się radzenia sobie ze stresem, tremą, krytyką;
  • trenowania pod okiem wykwalifikowanych mówców i liderów;
  • rozwijania i udoskonalania skutecznej oraz efektywnej komunikacji;
  • poznawania ciekawych ludzi oraz nawiązania nowych relacji biznesowych, przyjacielskich, często nawet miłosnych...

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski