fbpx Zaproszenie na SEAPLANSPACE 1st Joint Meeting | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Zaproszenie na SEAPLANSPACE 1st Joint Meeting

Zapraszam na SEAPLANSPACE 1st Joint Meeting organizowane w ramach projektu SEAPLANSPACE - Marine spatial planning instruments for sustainable marine governance, które odbędzie się w dniu 18 października 2018 r. w Uniwersytecie Gdańskim.

Celem spotkania jest przedstawienie projektu SEAPLANSPACE, który oferuje możliwości zdobycia i pogłębienia praktycznej, interdyscyplinarnej wiedzy o morskim planowaniu przestrzennym na rzecz zrównoważonego zarządzania morzem. Zaproszenie skierowane jest do osób zatrudnionych w organach administracji, w samorządzie terytorialnym oraz do przedsiębiorców, a także  przedstawicieli świata nauki, studentów i absolwentów uczelni wyższych, zaangażowanych lub zainteresowanych problematyką morskiego planowania przestrzennego.

Projekt SEAPLANSPACE jest dofinansowany ze środków Programu INTERREG South Baltic 2014-2020. Projekt realizuje Uniwersytet Gdański jako lider we współpracy z Instytutem Morskim w Gdańsku oraz partnerami z Danii, Litwy, Niemiec i Szwecji, a także partnerami stowarzyszonymi, wśród których są Pomorski Urząd Marszałkowski i Urząd Morski w Gdyni.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednakże wymaga wcześniejszej rejestracji:
www.seaplanspace.ug.edu.pl/registration.

dr hab. Dorota Pyć,  profesor nadzwyczajny