fbpx „Szkoła orłów” – nowy projekt rozwojowy POWER realizowany będzie przez Biuro Jakości Kształcenia UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Celem projektu „Szkoła orłów” jest wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów poprzez wykorzystanie metody tutoringu w procesie kształcenia.

W ramach realizacji projektu zadaniem uczelni będzie:

1. przeprowadzenie naboru wybitnie zdolnych studentów (laureatów olimpiad, a także najlepszych studentów na podstawie wyników uzyskanych na pierwszym roku studiów);
  2. realizacja procesu kształcenia wybitnie zdolnych studentów z wykorzystaniem metody tutoringu na studiach I stopnia lub pierwszych siedmiu semestrach jednolitych studiów magisterskich.

Uczelnia otrzyma środki na dofinansowanie stypendiów dla studentów oraz pokrycie dodatkowych kosztów, w tym na pomoce dydaktyczne oraz wynagrodzenia dla nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia z wykorzystaniem metody tutoringu.

Kierownikiem projektu będzie Marcin Zieliński – kierownik Biura Jakości Kształcenia. Budżet projektu to 416 882,76 PLN.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski