fbpx Seminarium Naukowe „Oblicza edukacji alternatywnej: edukacja domowa” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Seminarium Naukowe „Oblicza edukacji alternatywnej: edukacja domowa”

Dyrekcja Instytutu Pedagogiki oraz Zakład Teorii Wychowania i Pedagogiki Opiekuńczej IP mają zaszczyt zaprosić do udziału w Ogólnopolskim Seminarium Naukowym "Oblicza edukacji alternatywnej: edukacja domowa", które rozpocznie się o godz. 14:00 5 grudnia 2018 r. (środa) na Wydziale Nauk Społecznych UG (Gdańsk-Oliwa, ul. Bażyńskiego 4, aula S204).

Celem seminarium jest naukowa refleksja nad miejscem edukacji domowej w polskim systemie oświaty oraz zgromadzenie przedstawicieli społeczności akademickiej, kuratorium oświaty, szkół i placówek edukacyjnych, edukatorów oraz rodziców i dzieci realizujących obowiązek szkolny poza szkołą. Udział w seminarium jest bezpłatny i wstęp wolny.

Program w załączniku.

PDF icon Program seminarium2.05 MB