fbpx „Od anarchii do państwowego nadzoru – Polski uniwersytet po 10 latach zmian” – wykład otwarty na WNS UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Instytut Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa Wydziału Nauk Społecznych UG zaprasza na wykład dra Łukasza Stankiewicza pt. „Od anarchii do państwowego nadzoru - Polski uniwersytet po 10 latach zmian”.

Wykład odbędzie się 7 grudnia 2018 r. (piątek), o godz. 17.00, Wydział Nauk Społecznych UG, Gdańsk, ul. Bażyńskiego 4, aula C213-214.

Łukasz Stankiewicz jest autorem wydanej ostatnio książki „Wizje uniwersytetu w polskiej debacie publicznej 2007-2010”, Kraków 2018 oraz artykułów poświęconych debacie o szkolnictwie wyższym ostatnich lat.

Organizatorzy mają nadzieję, że wykład zapoczątkuje cykl spotkań i dyskusji ze specjalistami badającymi naukę i szkolnictwo wyższe w ramach swojej działalności naukowej nt. kondycji polskich uczelni i będzie okazją do integracji środowiska akademickiego.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski