Udział UG w Gali Stypendialnej Marszałka Województwa Pomorskiego | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Udział UG w Gali Stypendialnej Marszałka Województwa Pomorskiego

Uniwersytet Gdański  zaprezentował swoją ofertę edukacyjną na stoisku informacyjnym podczas Gali Stypendialnej Marszałka Województwa Pomorskiego, która 17 grudnia 2018 r. odbyła się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku.

Impreza organizowana jest od 2005 roku i służy wyróżnieniu szczególnie uzdolnionej młodzieży województwa pomorskiego poprzez przyznanie najlepszym uczniom stypendiów i nagród za wyróżniające wyniki w nauce i szczególne odciągnięcia w konkursach.

Wydarzenie zgromadziło około 800 osób w tym laureatów i finalistów konkursów oraz olimpiad przedmiotowych.

Nasze stoisko cieszyło się szczególnie dużym zainteresowaniem a odwiedzająca je licznie młodzież zadawała szereg pytań dotyczących procesu rekrutacyjnego i oferty studiów na UG.

Za organizację udziału w imprezie odpowiedziana była Sekcja Promocji UG przy współpracy z Biurem Rekrutacji UG.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski