fbpx Specjalna audycja Radia MORS dla przyszłych studentów UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Specjalna audycja Radia MORS dla przyszłych studentów UG

Planujesz studia, ale nie wiesz jaki wybrać kierunek? Radio MORS wypływa nie tylko na fale, ale także naprzeciw Wam – przyszłym studentom.

Podpowiadamy jaki kierunek wybrać i co zrobić żeby zostać przyjętym. W audycji przygotowanej specjalnie dla przyszłych studentów UG usłyszycie o kierunkach i ofercie Uniwersytetu Gdańskiego, procesie rekrutacji i terminach, które warto zapamiętać żeby dostać się na wymarzony kierunek.

Ale uwaga!

Będzie to audycja nie tylko dla uczniów szkół średnich. Być możesz chcesz zmienić swój kierunek studiów albo planujesz studia magisterskie – słuchaj nas koniecznie.

Na Wasze dodatkowe pytania odpowie na żywo Prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Arnold Kłonczyński. Śledźcie nasz profil na fbinstagramie i czekajcie na dodatkowe szczegóły.

Audycji możecie posłuchać w czwartek 10 stycznia od godziny 17:00 do 19:00za pośrednictwem strony: mors.ug.edu.pl. Ogrom przydatnych informacji i garść dobrej muzyki gwarantowane. W czasie audycji do wygrania bilety do kina Helios.

Do usłyszenia!

Audycję poprowadzi: Stanisław Pawłowski