fbpx Prof. UG dr hab. Iwona Sagan członkiem Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Pani prof. UG dr hab. Iwona Sagan z Wydziału Oceanografii i Geografii  UG w dniu 1 marca 2019 r. odebrała z rąk Pana Prezesa PAN prof. Jerzego Duszyńskiego nominację na kadencję 2019-2022 na członka Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju przy Prezydium Polskiej Akademii Nauk. Do zadań Rady należy m.in. poszukiwanie najlepszych rozwiązań z zakresu zintegrowanego planowania rozwoju oraz doskonalenia metodologii z zakresu planowania i  prowadzenia polityki regionalnej. Pani Profesor składamy serdeczne gratulacje.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Andrzej Żurawik
Treść wprowadzona przez: Andrzej Żurawik