fbpx Uniwersytet Gdański wśród uczelni zaangażowanych w International Visibility Project | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

International Visibility Project (IntVP), realizowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, ma przyczynić się do wykształcenia w uczelniach profesjonalnych zespołów posiadających wiedzę i kompetencje nie tylko w zakresie rankingów akademickich ale także w tworzeniu międzynarodowej reputacji uczelni. Celem projektu jest zwiększenie postrzegalności (visibility) polskich uczelni na arenie międzynarodowej oraz podniesienie pozycji polskich szkół wyższych w międzynarodowych rankingach.

Podczas realizacji projektu  grupa 20 najlepszych polskich uczelni otrzyma wsparcie w kierunku zwiększenia ich kompetencji rankingowych i zasad raportowania danych do organizacji rankingowych.

Więcej informacji na  temat projektu na stronie http://intvp.edu.pl/

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Andrzej Żurawik
Treść wprowadzona przez: Andrzej Żurawik