fbpx „Wyzwania rozwoju transportu w XXI wieku” Konferencja TranSopot 2019 | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

„Wyzwania rozwoju transportu w XXI wieku” Konferencja TranSopot 2019

Transopot grafika

W dniach 27-29 maja 2019 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie odbędzie się kolejna edycja Konferencji Naukowej TranSopot pod hasłem „Wyzwania rozwoju transportu w XXI wieku”.

Konferencja TranSopot 2019 jest kontynuacją spotkań, organizowanych od 1992 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, poświęconych kierunkom rozwoju sektora transportu. Celem tego wydarzenia jest wymiana poglądów i dyskusja nad współczesnymi kierunkami rozwoju transportu oraz integracja środowisk naukowych i praktyków gospodarczych z branży TSL.

W programie konferencji znajdą się m.in.:

- Dyskusje w ramach sesji plenarnych i tematycznych, poświęcone następującym obszarom problemowym: zrównoważony rozwój transportu; ekonomiczne aspekty innowacji i postępu technicznego w transporcie; przedsiębiorstwa transportowe – uwarunkowania przetrwania i przesłanki rozwoju; mobilność miejska;
- Debata z praktykami;
- Panele dla Młodych Naukowców;
- Wyjazd studyjny na Wybrzeże Słowińskie.

Więcej informacji na stronie internetowej konferencji

ZAPRASZAMY do udziału w konferencji

Patronat Transopot

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Justyna Sikorska