fbpx Podpisanie listu intencyjnego między Uniwersytetem Gdańskim oraz Uniwersytetem w Trypolisie | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

W dniu 17 czerwca 2019 r. odbyło się spotkanie władz Uniwersytetu Gdańskiego z delegacją Uniwersytetu w Trypolisie, której przewodniczył Rektor prof. Nabil S. Enattah. Podczas spotkania wzajemnie zaprezentowano potencjał i ofertę obu uczelni oraz podpisano list intencyjny o współpracy. Porozumienie zakłada szeroki zakres współpracy naukowej i edukacyjnej. Planowana współpraca będzie obejmowała wymianę studentów oraz kadry akademickiej, organizację warsztatów, szkół letnich, kursów językowych, konferencji i programów naukowych.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Andrzej Żurawik
Treść wprowadzona przez: Andrzej Żurawik