fbpx Nagroda im. Eugeniusza Romera za najlepszą pracę doktorską dla dr Dominiki Studzińskiej | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Z przyjemnością zawiadamiamy, że dr Dominika Studzińska zatrudniona na stanowisku adiunkta w Katedrze Geografii Społeczno-Ekonomicznej, otrzymała prestiżową nagrodę im. Eugeniusza Romera za najlepszą pracę doktorską obronioną w 2018 r. w zakresie geografii społeczno-ekonomicznej.

Komitet Nauk Geograficznych Polskiej Akademii Nauk docenił przygotowaną przez laureatkę rozprawę doktorską pt. "Zmiana roli i charakteru granicy polsko-rosyjskiej a uwarunkowania rozwoju polskiej strefy przygranicznej", wykonaną pod kierunkiem prof. Iwony Sagan oraz dr Magdaleny Szmytkowskiej (promotor pomocniczy).
W 2018 r. przygotowana przez laureatkę rozprawa uzyskała również wyróżnienie Rady Wydziału Oceanografii i Geografii, Uniwersytetu Gdańskiego.

Serdecznie gratulujemy!

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Julia Bereszczyńska