Odkryj piękno australijskiego świata i przenieś się z nami do krainy kangurów! | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Odkryj piękno australijskiego świata i przenieś się z nami do krainy kangurów!

Dni Australii to jedyny w Polsce poświęcony dalekiej „kangurolandii”, który organizujemy na terenie całej Polski. Wieczory z Australią to cykl spotkań, prezentacji, warsztatów na tematy „down under”. Organizatorzy – Paweł Wida i Karolina Sypniewska-Wida mieszkają na co dzień w Sydney i zarażają pasją i miłością do tego kraju. Razem z załogą Albion House w Polsce i w Australii tworzą rodzinną firmę, która od 22 lat spełnia marzenia o wyjazdach studenckich, podróżniczych czy pracowniczych na drugi koniec świata i nie tylko.

Podczas inspirującego miesiąca pragniemy przybliżyć Wam nasz drugi dom, w którym na co dzień mieszkamy. Miejsce, które jest marzeniem wielu, do którego tak niewielka liczba osób dociera. My pokazujemy, że wcale nie jest to takie trudne. Opowiadając o życiu, nauce, pracy i podróżach po Australii co roku zarażamy tym krajem wielu… Podróżnicy, bloggerzy, autorzy książek, którzy z nami współpracują, opowiadają o pięknie tego kraju prezentując zdjęcia i filmy z wypraw. Pragniemy Wam zaprezentować możliwości, jakie oferuje Australia chcącym poznać ten kraj poprzez podróże, zainteresowanym podjęciem nauki lub pracy w Australii, jak również dla tych, którzy chcieliby związać się z krainą Ozz (jak o niej mówią jej mieszkańcy) na dłużej, emigrując tam na stałe.

W Gdańsku posłuchacie nie tylko wielbiciela Australii - Marka Niedźwieckiego ale również dowiecie się o możliwościach wyjazdu do Australii, poznacie ludzi, którzy przeżyli przygodę w Australii oraz posłuchacie Australijczyka - Anothony-ego Weymouth, który opowie o Edukacji w Australii. Nie zabraknie czegoś dla ciała i duszy- degustacje Australijskiego wina podczas warsztatów sommelierskich (zapisy online) czy dźwięków Aborygeńskiego didgeridoo. Szczęśliwcy wezmą również udział w konkursie o Bilet do Australii! Zapraszamy!

KIEDY? 24.04.2018, WTOREK

GDZIE? UNIWERSYTET GDAŃSKI, WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH, AUDYTORIUM S205

ZA ILE? BEZPŁATNIE

15.00-20.00 Darmowe indywidualne konsultacje wyjazdowe. Liczba miejsc ograniczona - obowiązują zapisy Zapisz się na konsultacje →